Aż ją zamurowało, że na nią spoglądacie. |
Właśnie nadleciał elf, właściwie powinnam napisać elfica. Odrobinę wychudzony, rzekłabym - anorektyczny, no ale czym mają się takie stworzonka żywić? Jakimś pyłkiem kwiatowym albo czymś w tym stylu. Co się dziwić, że chudzinka - takie czasy nastały... I jeszcze ta jajowata głowa! Może to elf filozof - kto wie. Wiele pomysłów związanych z jego zawodem chodzi mi po głowie:)
Następny obrazek to nic innego jak portret poprzedniego stworzenia tyle, że w dorosłej postaci. Uczesanie mają całkiem podobne, tę samą barwę oczu, a także piegi w identycznych miejscach. Nie mam bladego pojęcia, dlaczego uronił łzę i równocześnie się uśmiecha - przyznaję, iż odrobinę przeraża mnie ten lekko, a nawet bardzo, podejrzany uśmieszek... I tu znowu ta zatrważająca kościstość, obrzydliwie żylasta szyja i widoczne solniczki. Może dlatego ta elfica popłakuje, bo jest głodna?
Osiwiała z przerażenia, wiedząc, żezobaczy ją cały Internet:) |
Kobieta przedstawiona powyżej była wzorowana na postaci Rozalii wykreowanej przez Chi No Miko. Miała być lekko opalona, ale ponieważ się nadmiernie rozpędziłam, wygląda jak jakaś indiańska szamanka. Te wyraźne kości policzkowe, kształt oczu, a nawet nosa, przywodzą mi na myśl członkinię jakiegoś plemienia z Dzikiego Zachodu. Za najpiękniejszą część jej fizjonomii uważam jej usta - pełne i soczyste - a jak Wy sądzicie?
Jestem wielce ciekawa Waszych opinii - nie wstydźcie się komentować moich postów! Bardzo chętnie odpowiem na zamieszczone poniżej pytania (jeśli w ogóle takowe wystąpią)! To już wszystko na dziś. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do odwiedzania mojej stronki i komentowania zamieszczonych plików. Spodziewajcie się kolejnego wpisu jeszcze w tym tygodniu, a na razie żegnam i życzę miłego nowego tygodnia.
~Kinga Fritz
Nie krytykuj się tak, nie widziałaś jak ja rysuję w stosunku do ciebie xD Ta elfica jest piękna <3
OdpowiedzUsuńPamiętam jak rysowałaś te elfy :p
OdpowiedzUsuń